Strona główna Sklepy MARTES SPORT

MARTES SPORT

Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. W naszej ofercie znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Oferta Martes Sport skierowana jest do klientów wymagających, przywiązujących dużą wagę do marki i jakości. Trafia w gusta zarówno wytrawnych sportowców, jak i tych, którzy dopiero szukają odpowiedniej dla siebie dyscypliny. Szczególną popularnością wśród klientów cieszą się rowery.
Wśród nich znajdą Państwo rowerki dla dzieci, rowery dla młodzieży i dorosłych w różnych rozmiarach. Na całość asortymentu składają się rowery miejskie i górskie – w pełni dostosowane poziomem cenowym oraz technicznym do indywidualnych potrzeb klientów. Naszymi dostawcami rowerów są m.in. Kross, Romet, Radvik, Ghost.
Dzięki przejrzystej ekspozycji produktów sklepy Martes Sport są nowoczesne, przyjazne dla klienta oraz oddają klimat i atmosferę sportu. Funkcjonalna i tematyczna organizacja działów sportowych w sklepie pozwala na łatwe poruszanie się po obiekcie oraz szybkie zlokalizowanie poszukiwanego artykułu.

ZOBACZ NA MAPIE

LOKALIZACJA

Poziom

Poziom +1

Lokal

1.08

GODZINY OTWARCIA

Pon. - Nd. handlowa

10 – 21

KONTAKT

Telefon

+48 515 858 832